wieloletnie doświadczenie

szeroki wybór produktów

nowoczesne rozwiązania

najwyższa jakość

profesjonalne doradztwo

trwałe materiały


Galeria

W tej galerii obejrzą Państwo wiele przykładowych zleceń, które zrealizowaliśmy dla naszych klientów. Na podstawie zamieszczonych zdjęć łatwiej jest wizualizować, jakie są możliwości w zakresie montażu poszczególnych rolet czy markiz. Instalujemy je zarówno w domach, jak i w lokalach usługowych czy handlowych. W każdym z tych miejsc spełniają one funkcje praktyczne oraz estetyczne. Rodzaj produktu, jego kolorystykę oraz rozmiar każdorazowo dopasowujemy indywidualnie do obiektu i wymagań zleceniodawcy.

Znajdujące się tu fotografie mogą Państwa zainspirować do wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Gotowe pomysły często ułatwiają to zadanie, pokazując, jak rolety czy markizy prezentują się w określonej przestrzeni. Pozwala to uniknąć rozczarowań w stosunku do oczekiwanego efektu i zastosować taki model oraz sposób jego obsługi, które będą Państwa satysfakcjonowały.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przedstawionymi propozycjami produktów, które oferujemy. Służymy poradą przy podjęciu ostatecznej decyzji w sprawie ich zakupu.
Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 797 57 58 58

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Dysponujemy blisko 15 letnim doświadczeniem, od 2004 roku tworzymy dla Państwa nie tylko rozmaite rolety, ale także markizy, plisy, żaluzje. W ofercie mamy także moskitiery.

Naszą zaletą jest szeroki zasięg usług, które obejmują nie tylko miasto Bielsko-Biała. Rolety z Colour Home zdobią także okna w wielu miejscach w całej Polsce.

Nasza firma może pochwalić się najnowocześniejszym parkiem maszynowym, który również znajduje się w miejscowości Bielsko-Biała.

Dzięki wykwalifikowanej i nastawionej na kontakt z klientem kadrze pracowniczej, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej skomplikowanym zamówieniom.
odwiedź nas na facebooku!