wieloletnie doświadczenie

szeroki wybór produktów

nowoczesne rozwiązania

najwyższa jakość

profesjonalne doradztwo

trwałe materiały


Rolety, plisy, markizy, moskitiery, żaluzje - Bielsko-Biała

Potrzebujecie Państwo sprawdzonych rozwiązań w zakresie osłon okiennych? Colour Home z Bielska-Białej ma do zaproponowania szeroki wybór najróżniejszych systemów osłonowych. Oferujemy klasyczne, jak i nowoczesne modele rolet i żaluzji. Jako producenci dbamy o to, aby zagwarantować jak najszerszy wybór zróżnicowanych wariantów.

Co więc znajdziecie Państwo w prezentowanym asortymencie?


Rolety

W sprzedaży znajdują się, m.in. rolety wewnętrzne dzień-noc, charakteryzujące się możliwością precyzyjnego dobrania ilości wpadającego do wnętrza światła. Z drugiej strony proponujemy powszechnie stosowane rolety mini, cechujące się niską ceną. W asortymencie dostępny jest też wariant maxi, montowany nad wnęką okienną, na ścianie czy suficie. Nie mogło zabraknąć również modeli przeznaczonych do okien dachowych, a także tych w kasetkach.

Rolety Bielsko-Biała


Plisy

Nowoczesnym i bardzo cenionym rozwiązaniem są plisy. To nie tylko doskonały element ozdobny np. do minimalistycznych wnętrz, ale też bardzo funkcjonalna osłona. Dzięki niemal dowolnej możliwości ustawienia dolnej, jak i górnej części można osłonić tylko wybrany fragment okna. Wśród naszych propozycji są dostępne plisy inwazyjne, bezinwazyjne i dachowe.

Plisy Bielsko-Biała


Żaluzje

Jeśli bardziej interesują Państwa żaluzje, to je zawarliśmy w naszym asortymencie. Oferujemy modele aluminiowe, drewniane oraz pionowe - doskonałe do dużych powierzchni. W nowoczesnych wnętrzach doskonale się spiszą panel tracki. To nowoczesny system osłonowy, który stanowi niebanalne dopełnienie aranżacji, a także skuteczną ochronę przed słońcem.

Żaluzje Bielsko-Biała


Markizy i moskitiery Bielsko-Biała

Dla tych klientów, którzy lubią wypoczywać przy domu w cieniu, mamy markizy tarasowe. To doskonałe zadaszenie patio, które pozwala w komfortowych warunkach przesiadywać na świeżym powietrzu. Możemy też zaproponować innowacyjne rozwiązanie, jakim jest markiza boczna - skutecznie chroni prywatność oraz osłania przed promieniami słonecznymi, padającymi z boku. Nasza firma zajmuje się również sprzedażą moskitier. Proponujemy modele okienne, w tym ramkowe czy plisse, a także drzwiowe.

Markizy Bielsko-Biała    Moskitiery Bielsko-Biała


Zachęcamy więc Państwa do przejrzenia naszej bogatej oferty. Siedziba Colour Home mieści się w Bielsku, ale działamy na terenie całego województwa śląskiego, jak i Polski. Gwarantujemy szeroki wybór różnych tkanin (w przypadku rolet, plis i markiz), atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość wykonania.


Firma Colourhome oferuje Państwu szeroki wybór osłon okiennych oraz akcesoriów:

Rolety ( katalog tkanin )
rolety dzień noc
rolety mini
rolety maxi
rolety do okien dachowych
rolety w kasetkach

Plisy ( katalog tkanin )
plisy inwazyjne (modele)
plisy bezinwazyjne (modele)
plisy dachowe (modele)

Żaluzje
żaluzje aluminiowe
żaluzje drewniane
żaluzje pionowe
panel track

Markizy ( katalog tkanin )
tarasowe
boczne

Moskitiery
ramkowe
plisse
drzwiowe

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy chętnie i profesjonalnie udzielą Państwu odpowiedzi oraz pomogą w doborze najlepszych rozwiązań dopasowanych indywidualnie do Państwa potrzeb.Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 797 57 58 58

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Dysponujemy blisko 15 letnim doświadczeniem, od 2004 roku tworzymy dla Państwa nie tylko rozmaite rolety, ale także markizy, plisy, żaluzje. W ofercie mamy także moskitiery.

Naszą zaletą jest szeroki zasięg usług, które obejmują nie tylko miasto Bielsko-Biała. Rolety z Colour Home zdobią także okna w wielu miejscach w całej Polsce.

Nasza firma może pochwalić się najnowocześniejszym parkiem maszynowym, który również znajduje się w miejscowości Bielsko-Biała.

Dzięki wykwalifikowanej i nastawionej na kontakt z klientem kadrze pracowniczej, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej skomplikowanym zamówieniom.
odwiedź nas na facebooku!