wieloletnie doświadczenie

szeroki wybór produktów

nowoczesne rozwiązania

najwyższa jakość

profesjonalne doradztwo

trwałe materiały


Rolety i Markizy VELUX - Bielsko-Biała

Jeśli marzą Państwo o tym, aby na poddaszu stworzyć miejsce, w którym ilość światła oraz temperatura będą optymalne, rolety i markizy VELUX będą doskonałym rozwiązaniem. Pomogą one skutecznie zapobiec nadmiernemu nasłonecznieniu w sypialni, pokoju dziecięcym, łazience, biurze lub w każdym innym wnętrzu, które zlokalizowane jest na wysokości strychu.

Pomieszczenia znajdujące się na najwyższej kondygnacji narażone są na intensywniejsze naturalne oświetlenie - co ma swoje plusy i minusy. Zbyt mocne promieniowanie UV jest szkodliwe i wpływa niekorzystnie na temperaturę, jaka panuje na strychu czy poddaszu. Jednak można sobie poradzić z tym problemem, stosując produkty wyróżniające się odpowiednimi właściwościami - czyli markizy i rolety. Polecamy rolety wewnętrzne, które będą regulować dopływ światła do wnętrza, a zarazem dekoracyjnie uzupełniać wystrój. Zależy Państwu na tym, żeby wypoczywać i spać w całkowitej ciemności? Sprawdzonym sposobem będą w tym przypadku rolety zaciemniające.

Poranki, a także popołudniowe drzemki mogą być znacznie przyjemniejsze, jeśli ilość wpadających promieni słonecznych jest kontrolowana za pomocą markiz VELUX. Te, które znajdują się w naszej ofercie, gwarantują nawet do 76 procent redukcji ciepła z zewnątrz. Dodatkowy komfort pracy i wypoczynku na poddaszu zapewnią moskitiery - zamontowane na oknach będą skuteczną barierą dla owadów.

Kolejną zaletą rolet i markiz cenionej marki VELUX jest również ich dekoracyjność. Proponujemy wiele estetycznie prezentujących się produktów dostępnych zarówno w szerokiej gamie kolorów, jak i wzorów różniących się grubością materiału. Dzięki temu każdy klient ma możliwość nadania poddaszu konkretnego stylu, a zarazem stworzenia klimatu sprzyjającego relaksującym chwilom po ciężkim dniu pracy.

Gwarantujemy, że wybór rozwiązań, jakie oferujemy, zwiększy wygodę korzystania z pokojów umieszczonych na poddaszach. Zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci mają różne okna dachowe. Dlatego zawsze w pierwszej kolejności wykonujemy pomiary, a następnie dopasowujemy wielkość rolet oraz markiz. Poradzimy sobie nawet z nietypowym zamówieniem!
rolety, markizy Velux Bielsko-BiałaInformacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 797 57 58 58

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Dysponujemy blisko 15 letnim doświadczeniem, od 2004 roku tworzymy dla Państwa nie tylko rozmaite rolety, ale także markizy, plisy, żaluzje. W ofercie mamy także moskitiery.

Naszą zaletą jest szeroki zasięg usług, które obejmują nie tylko miasto Bielsko-Biała. Rolety z Colour Home zdobią także okna w wielu miejscach w całej Polsce.

Nasza firma może pochwalić się najnowocześniejszym parkiem maszynowym, który również znajduje się w miejscowości Bielsko-Biała.

Dzięki wykwalifikowanej i nastawionej na kontakt z klientem kadrze pracowniczej, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej skomplikowanym zamówieniom.
odwiedź nas na facebooku!