wieloletnie doświadczenie

szeroki wybór produktów

nowoczesne rozwiązania

najwyższa jakość

profesjonalne doradztwo

trwałe materiały


O firmie

Siedzibą firmy Colour Home jest Bielsko-Biała. Od 2004 roku tworzymy dla Państwa nie tylko rozmaite rolety, ale także markizy, plisy, żaluzje. W ofercie mamy także moskitiery.

Nasza firma może pochwalić się najnowocześniejszym parkiem maszynowym, który również znajduje się w miejscowości Bielsko-Biała. Dzięki wykwalifikowanej i nastawionej na kontakt z klientem kadrze pracowniczej, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej skomplikowanym zamówieniom.

Nasze rolety są dostępne w wielu różnych wersjach. "Dzień i noc" dają możliwość bardzo precyzyjnego ustawienia stopnia natężenia światła w pomieszczeniu. Rolety mini, rozwiązanie proste i efektywne, nie wymagają ingerencji w strukturę ściany ani w ramę okienną podczas montażu - są zakładane za pomocą specjalnych uchwytów, które nie wymagają użycia śrub itp. Inaczej rzecz ma się z roletami maxi, które są montowane nad wnęką okienną, na ścianie lub suficie i są dobrym sposobem na zasłanianie dużych powierzchni (szerokość do 250 cm). Idealne przyleganie do szyby gwarantują rolety w kasetkach oraz przeznaczone do okien dachowych.

Naszą zaletą jest szeroki zasięg usług, które obejmują nie tylko miasto Bielsko-Biała. Rolety z Colour Home zdobią także okna w wielu miejscach w całej Polsce. Na terenie miejscowości Bielsko-Biała i całego woj. śląskiego oferujemy darmowe pomiary i montaż. Choć Bielsko-Biała od lat słynie z produkcji oszczędnych samochodów, dzięki Colour Home ma szansę stać się miejscem, w którym znaleźć można rolety na każde okno.Każde z nich stanowią natomiast bardzo atrakcyjną alternatywę, którą powinni wziąć pod uwagę osoby posiadające żaluzje.

Ciekawą alternatywą dla tradycyjnych żaluzji, którą mogą znaleźć Państwo w naszej ofercie, są także tzw. "panele track" oferujące możliwość stworzenia o wiele bardziej różnorodnych kompozycji, dzięki zastosowanemu tu układowi szyn i materiałowych paneli.

Zapraszamy do współpracy, nasi doświadczeni pracownicy dołożą wszelkich starań aby byli Państwo w pełni zadowoleni z dokonanych u nas zakupów.Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 797 57 58 58

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Dysponujemy blisko 15 letnim doświadczeniem, od 2004 roku tworzymy dla Państwa nie tylko rozmaite rolety, ale także markizy, plisy, żaluzje. W ofercie mamy także moskitiery.

Naszą zaletą jest szeroki zasięg usług, które obejmują nie tylko miasto Bielsko-Biała. Rolety z Colour Home zdobią także okna w wielu miejscach w całej Polsce.

Nasza firma może pochwalić się najnowocześniejszym parkiem maszynowym, który również znajduje się w miejscowości Bielsko-Biała.

Dzięki wykwalifikowanej i nastawionej na kontakt z klientem kadrze pracowniczej, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej skomplikowanym zamówieniom.
odwiedź nas na facebooku!